TENTO WEB JIŽ NENÍ AKTUALIZOVÁN, funguje pouze jako archiv.
Pro aktuální informace ze SoZŠ Integrál navštivte www.skolaintegral.cz
Zaměstnanci školy
Jednatelka společnosti |
Pavla Jandová |
Ředitel školy |
Mgr. Bc. Alice Běhounková |
Zástupce ředitele |
Mgr. Zdeňka Kučerová |
Výchovný poradce |
Mgr. Olga Svobodová |
Metodik primární prevence |
Mgr. Hana Sovová, Mgr. Alena Michálková |
Školní psycholog |
Mgr. Barbora Straková |
Uvolněný speciální pedagog |
Mgr. Alena Michálková |
Vedoucí školní družiny |
Daniela Brdková |
Hospodářka školy a vedoucí školní jídelny |
Blanka Vostřezová |
Školník |
Ladislav Prokop |
TŘÍDNÍ UČITELÉ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019-2020
-
1. třída – Mgr. Klára Benešová
-
2. třída – Mgr. Jana Jarošová
-
3. třída – Mgr. Hana Šustová
-
4. třída – Mgr. Denisa Kašparová
-
5. třída – Hana Šťastná
-
6. třída – Ing. Bc. Václav Vojta
-
7. třída – Mgr. Michaela Mertlová
-
8. třída – Mgr. Pavlína Havlová
-
9. třída – Mgr. Olga Svobodová
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
NETŘÍDNÍ UČITELÉ
-
Mgr. Jakub Běhounek
-
Mgr. Bc. Alice Běhounková
-
Daniela Brdková
-
Bc. Andrea Bubíková
-
Christopher Egner
-
Mgr. Eva Fuchsová
-
Mgr. Eva Horáková
-
Lucie Horychová
-
Mgr. Ludmila Kassahunová
-
Mgr. Jitka Kolářová
-
Mgr. Zdeňka Kučerová
-
RNDr. František Nečesaný
-
Mgr. Alena Michálková
-
Mgr. Eva Rádlová, PhD.
-
Mgr. Hana Sovová
-
Bc. Jakub Šerf
-
Mgr. Lenka Štorková
-
Mgr. Tomáš Vacek
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
ASISTENTKY PEDAGOGA
-
Lenka Hejlová - 1. třída
-
Tereza Šrámková, DiS. - 2. třída
-
Mgr. Kateřina Hámová - 3. třída
-
Petra Žigerová - 4. třída
-
Kateřina Suchá - 5. třída
-
Hana Mašková - 6. třída
-
Mgr. Eva Fuchsová - 8. třída
-
Jiřina Kozlová – 7., 9. třída
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
TERAPEUTÉ
-
Arteterapie.................................Bc. Andrea Bubíková
-
Canisterapie..............................Lucie Roučková
-
Dramaterapie............................Lucie Horychová
-
Muzikoterapie..........................Mgr. Tomáš Vacek
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
ŠKOLNÍ DRUŽINA
-
I. oddělení (1., 2. třída)……………………………………… Daniela Brdková
-
II. oddělení (3., 4. třída)………………………………………Tereza Šrámková, DiS.
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
DĚTSKÝ KLUB
-
vedoucí dětského klubu……………...........................…… Lenka Hejlová
-> KONTAKTY NA ČLENY PEDAGOGICKÉHO SBORU
PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI
-
Uklízeči …………………………………………………………....Marcela Rajchlová, Firma EuroServis Clean CR, a.s.
-
Školní jídelna………………………………………………..……Jana Holakovská, Romana Sojková